1PCS ZF120A-1202500 12VDC 30W Class 2 LED Driver AC/DC Adapter for Spotlights Constant Voltage(US-Standard)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
Ballasts1. Features: the LED driver designed with over-current protection, over-voltage protection, overload protection and other protection functions.2. The LED Driver is widely used in LED optoelectronic products, light strip, ceiling lights, ceiling lamps, bulbs, spotlights, buried lights, fluorescent lamps, table lamps, etc.3. Input voltage: 100-240V, 50/60Hz, Output current/voltage: 2.5A/12VDC, 30W;4. Size: 9.5x4.4x2.3cm5. The AC/DC Adapter is designed with IC solution, constant voltage output, isolated , stable and safe.1. Certificate: CE UL FCC2. Packing: 1 Piece LED Power supply3. Small size and light weight, dust-proof, moisture proof, easy to install and use.4. Features: the LED driver designed with over-current protection, over-voltage protection, overload protection and other protection functions.5. The LED Driver is widely used in LED optoelectronic products, light strip, ceiling lights, ceiling lamps, bulbs, spotlights, buried lights, fluorescent lamps, table lamps, etc.6. Protection: IP20==========Weight : 80gModel Number : ZF120A-1202500Output Signal : DCInput Signal : ACOutput Voltage : 12VInput Voltage : 100-240VMaterial : ABSItem Type : Lighting
  • Ballasts
  • 1PCS ZF120A-1202500 12VDC 30W Class 2 LED Driver AC/DC Adapter for Spotlights Constant Voltage